logo SN
Strona_startowa
banner-covid-rozwiązania.png

Aktualności

Aktualności

 • 19 stycznia 2021 r.

  ​Informujemy, że sprawa wniosku w przedmiocie zezwolenia na pociągniecie do odpowiedzialności karnej sędziego Sądu Najwyższego o sygn. akt I DI 3/21 (wcześniej I DO 61/20) będzie rozpoznawana na posiedzeniu niejawnym, zaś wstęp do siedziby Sądu Najwyższego jest ograniczony na skutek obostrzeń spowodowanych stanem epidemii.

 • 19 stycznia 2021 r.

  W związku z wejściem w życie zarządzenia Nr 158/2020 Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego z dnia 29 grudnia 2020 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych jednostek administracyjnych w Sądzie Najwyższym w celu uproszczenia i ujednolicenia biurowości nastąpiła zmiana oznaczenia niektórych spraw (sygnatur akt oraz liczby porządkowej).

  Zmiana ta ma charakter porządkujący i wyłącznie techniczny, a w szczególności nie oznacza zakończenia postępowania w tych sprawach. Będą one pod nową sygnaturą kontynuowane na dotychczasowych zasadach procesowych.

  Aktualizacja: dodano informację o czasowych ograniczeniach funkcjonalności narzędzia e-Sprawa w okresie wdrożeniowym

 • 14 stycznia 2021 r.

  Na prośbę części członków Kolegium Sądu Najwyższego w związku z Zarządzeniem Nr 9/2021 Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego z dnia 14 stycznia 2021 r. w sprawie zamieszczenia uchwał Kolegium Sądu Najwyższego na stronie internetowej Sądu Najwyższego publikujemy dwie uchwały podjęte na posiedzeniu Kolegium SN, które odbyło się 18 grudnia 2020 r.