Informacje o powołaniach sędziów Sądu Najwyższego

Nazwisko i ImięPowołany na stanowisko sędziegoOrgan powołującyOrgan wnioskujący
Data powołaniaSąd
Artymiuk Tomasz08.04.1988sędzia Sądu Warszawskiego Okręgu Wojskowego w WarszawieRada Państwabrak danych
 03.06.1996sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego  w WarszawiePrezydent RPKRS
 12.09.2007sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
​Bednarek Małgorzata​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Bielska-Sobkowicz Teresa16.11.1982sędzia Sądu Rejonowego w OtwockuRada Państwabrak danych
 25.09.1990sędzia Sądu Wojewódzkiego w WarszawiePrezydent RPKRS
 15.02.1994sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 25.02.2002sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Bieniek Bohdan19.11.1996sędzia Sądu Rejonowego w BiskupcuPrezydent RPKRS
 07.07.1999sędzia Sądu Okręgowego w OlsztyniePrezydent RPKRS
 19.09.2013 sędzia Sądu Apelacyjnego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 26.07.2016 sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Błaszczyk Jacek17.04.1990sędzia Sądu Rejonowego w ZgierzuPrezydent RPKRS
 18.09.2000sędzia Sądu Okręgowego w ŁodziPrezydent RPKRS
 24.04.2009sędzia Sądu Apelacyjnego w ŁodziPrezydent RPKRS
 30.01.2019sędzia Sądu Najwyższego Izba KarnaPrezydent RPKRS
Bojańczyk Antoni nie był sędzią sądów powszechnych  
10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Bosek Leszeknie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Cesarz Krzysztof04.10.1979sędzia Sądu Rejonowego w SochaczewieRada Państwabrak danych
 16.10.1987sędzia Sadu Wojewódzkiego w ŁodziRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w ŁodziPrezydent RPKRS
 04.06.2004sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Czajkowski Dariusz24.01.1997sędzia Sądu Wojewódzkiego w OstrołęcePrezydent RPKRS
 18.11.2002sędzia Sądu Okręgowego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 29.05.2008sędzia Sądu Apelacyjnego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 10.10.2018 sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Czubik Paweł nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018.sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Demendecki Tomasz nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Dobrowolski  Marek nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Dończyk Dariusz17.06.1992sędzia Sądu Rejonowego w ChojnicachPrezydent RPKRS
17.03.1998sędzia Sądu Wojewódzkiego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 28.11.2000sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 18.12.2009sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Frańczak Jolanta04.03.1993sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa - Nowej Huty w KrakowiePrezydent RPKRS
 18.01.2001sędzia Sądu Okręgowego w KrakowiePrezydent RPKRS
 27.04.2006sędzia Sądu Apelacyjnegpo w KrakowiePrezydent RPKRS
 09.02.2015sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Gersdorf Małgorzata nie była sędzią sądów powszechnych  
 15.07.2008sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Gierszon Małgorzata30.03.1984sędzia Sądu Rejonowego w Tomaszowie LubelskimRada Państwabrak danych
 06.03.1991sędzia Sądu Wojewódzkiego w ZamościuPrezydent RPKRS
 26.11.1999sędzia Sądu Apelacyjnego w LubliniePrezydent RPKRS
 05.03.2007sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Gonera Katarzyna18.12.1987sędzia Sądu Rejonowego dla m.st Warszawy w WarszawieRada Państwabrak danych
 09.06.1989sędzia Sądu Wojewódzkiego w WarszawieRada Państwabrak danych
 30.01.1995sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 04.01.2000sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Grela Jacek21.07.1997sędzia Sądu Rejonowego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 26.09.2001sędzia Sądu Okręgowego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 04.09.2008sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Grubba  Jerzy29.06.1988sędzia Sądu Rejonowego w TczewieRada Państwabrak danych
 05.07.1994sędzia Sądu Wojewódzkiego w GdańskuPrezydent RPKRS
 28.01.1997sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 30.11.2005sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Grzegorczyk Paweł nie był sędzią sądów powszechnych  
 09.01.2017sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Gudowska  Beata11.11.1976sędzia Sądu Rejonowego w MyślenicachRada Państwabrak danych
 21.05.1980sędzia Okręgowego Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie a następnie  sędzia Sądu WojewódzkiegoRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w KrakowiePrezydent RPKRS
 22.02.1999sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Gudowski Jacek09.08.1975sędzia Sądu Rejonowego w BochniRada Państwabrak danych
 21.05.1980sędzia Sądu Wojewódzkiego w TarnowieRada Państwabrak danych
 01.07.1990sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Iwulski Józef22.01.1981sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa - Podgórza w KrakowieRada Państwabrak danych
 08.05.1986sędzia Sądu Wojewódzkiego w KrakowieRada Państwabrak danych
 01.07.1990sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Janiszewska Beata12.2002sędzia Sądu Rejonowego dla W-wy Pragi w WarszawiePrezydent RPKRS
 01.2012sędzia Sądu Okręgowego dla W-wy Pragi w WarszawiePrezydent RPKRS
 10.10.2018.sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Kala Dariusz25.09.1996sędzia Sądu Rejonowego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 08.03.2005sędzia Sądu Okręgowego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 12.02.2009sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 26.07.2016sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Kalinowski Przemysław21.04.1983sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Dworze MazowieckimRada Państwabrak danych
 08.05.1986sędzia Sądu Wojewódzkiego dla m.st W-wy w WarszawieRada Państwabrak danych
 15.02.1994sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 21.07.1997sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Katner Wojciech nie był sędzią sądów powszechnych  
 05.03.2009sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Kiryło Halina17.06.1985sędzia Sądu Rejonowego w Rudzie ŚląskiejRada Państwabrak danych
 07.02.1992sędzia Sądu Wojewódzkiego w KatowicachPrezydent RPKRS
 16.01.2001sędzia Sądu Apelacyjnego w KatowicachPrezydent RPKRS
 18.12.2009sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Klugiewicz Kazimierz17.06.1992sędzia Sądu Rejonowego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 05.06.1996sędzia Sądu Wojewódzkiego w BydgoszczyPrezydent RPKRS
 30.10.2001sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 17.08.2011sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Koba Monika23.01.1998sędzia Sądu Rejonowego w SłupskuPrezydent RPKRS
 04.12.2002sędzia Sądu Okręgowego w SłupskuPrezydent RPKRS
 14.11.2006sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 30.11.2015sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Kocon Marian06.07.1978sędzia Sądu Rejonowego ChojnicachRada Państwabrak danych
 08.05.1986sędzia Sądu Wojewódzkiego w BydgoszczyRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 27.02.1997sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Korzeniowski Zbigniew03.06.1992sędzia Sądu Rejonowego  w OpoluPrezydent RPKRS
 27.11.1997sędzia Sądu Okręgowego w OpoluPrezydent RPKRS
 13.03.2002sędzia Sądu Apelacyjnego we WrocławiuPrezydent RPKRS
 05.03.2007sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Kozielewicz  Wiesław21.04.1983sędzia Sądu Rejonowego HrubieszowieRada Państwabrak danych
 16.10.1986sędzia Sądu Wojewódzkiego w ZamościuRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w LubliniePrezydent RPKRS
 26.04.1999sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Kozłowska  Anna09.03.1978sędzia Sądu Rejonowego w RadomiuRada Państwabrak danych
 14.02.1985sędzia Sądu Wojewódzkiego w KielcachRada Państwabrak danych
 26.11.1999sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 13.06.2011sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Krajewski Marcin nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Księżak Paweł nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Kuźniar Jerzy05.10.1977sędzia Sądu Rejonowego w JarosławiuRada Państwabrak danych
 22.01.1981sędzia Okręgowego Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie a następnie  sędzia Sądu WojewódzkiegoRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w RzeszowiePrezydent RPKRS
 14.07.1995sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Laskowski  Michał18.10.1990sędzia Sądu Rejonowego w LeszniePrezydent RPKRS
 19.09.1994sędzia Sądu Wojewódzkiego w PoznaniuPrezydent RPKRS
 16.03.2001sędzia Sądu Apelacyjnego w PoznaniuPrezydent RPKRS
 18.12.2009sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Lemańska Joanna nie była sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Łochowski  Marcin08.01.2003sędzia Sądu Rejonowego dla W-wy Pragi w WarszawiePrezydent RPKRS
 25.01.2010sędzia Sądu Okręgowego dla W-wy Pragi w WarszawiePrezydent RPKRS
 08.02.2016sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
​Majchrowski Jan​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Malarski Rafał05.10.1977 - 18.02.1982sędzia Sądu Rejonowego w BartoszycachRada Państwabrak danych
 09.02.1990sędzia Sądu Rejonowego w OstródziePrezydent RPKRS
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 25.02.2002sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Manowska Małgorzata19.11.1996sędzia Sądu Rejonowego dla W-wy Pragi w WarszawiePrezydent RPKRS
 28.06.2000sędzia Sądu Okręgowego w WarszawiePrezydent RPKRS
 14.04.2004sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Matras Jarosław17.11.1992sędzia Sądu Rejonowego w PuławachPrezydent RPKRS
 25.01.1999sędzia Sądu Okręgowego w LubliniePrezydent RPKRS
 30.10.2003sędzia Sądu Apelacyjnego w LubliniePrezydent RPKRS
 15.07.2008sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Miąsik Dawid nie był sędzią sądów powszechnych  
 03.12.2014sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Mirek Piotr14.07.1995sędzia Sądu Rejonowego w SosnowcuPrezydent RPKRS
 24.04.2003sędzia Sądu Okręgowego w KatowicachPrezydent RPKRS
 21.05.2008sędzia Sądu Apelacyjnego w KatowicachPrezydent RPKRS
 26.07.2016sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Misiurek Grzegorz04.1989sędzia Sądu Rejonowego w SuwałkachRada Państwabrak danych
 06.1991sędzia Sądu Wojewódzkiego w SuwałkachPrezydent RPKRS
 25.11.1997sędzia Sądu Apelacyjnego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 30.11.2005sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Misztal-Konecka Joanna04.04.2007sędzia Sądu Rejonowego w LubliniePrezydent RPKRS
 10.10.2016sędzia Sądu Okręgowego w LubliniePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Myszka Zbigniew06.06.1991sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 27.02.1997sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Nawrot Oktawian nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Niczyporuk Janusz nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
​Niedzielak Piotr​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Owczarek Anna02.11.1979sędzia Sądu Rejonowego w KaliszuRada Państwabrak danych
 19.12.1983sędzia Sądu Wojewódzkiego w KaliszuRada Państwabrak danych
 09.01.1995sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 21.02.2012sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Pacuda Maciej01.03.1985sędzia Sądu Rejonowego w CzęstochowieRada Państwabrak danych
 29.04.1991sędzia Sądu Wojewódzkiego w CzęstochowiePrezydent RPKRS
 18.12.2003sędzia Sądu Apelacyjnego w KatowicachPrezydent RPKRS
 12.01.2011sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Pawlak Wladysław12.07.1996sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa Podgórza w KrakowiePrezydent RPKRS
 07.06.2002sędzia Sądu Okręgowego w KrakowiePrezydent RPKRS
 18.07.2008sędzia Sądu Apelacyjnego w KrakowiePrezydent RPKRS
 30.11.2015sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Pietruszyński  Marek22.04.1987sędzia Sądu Warszawskiego Okręgu Wojskowego w WarszawieRada Państwabrak danych
 03.07.1996sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego  w WarszawiePrezydent RPKRS
 14.08.2002     sędzia Sądu Najwyższego Izba Wojskowa; od 01.03.2018 Izba  KarnaPrezydent RPKRS
Pietrzkowski Henryk15.02.1979sędzia Sądu Rejonowego w ŁodziRada Państwabrak danych
 25.06.1985sędzia Sądu Wojewódzkiego w ŁodziRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w ŁodziPrezydent RPKRS
 17.03.1998sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Pietrzykowski Krzysztof nie był sędzią sądów powszechnych  
 30.11.2005sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Piotrowska Agnieszka17.04.1990sędzia Sądu Rejonowego w Lwówku ŚląskimPrezydent RPKRS
 18.01.2001sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej GórzePrezydent RPKRS
 19.07.2006sędzia Sądu Apelacyjnego we WrocławiuPrezydent RPKRS
 07.01.2013sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Płóciennik Waldemar24.06.1982sędzia Sądu Rejonowego w KoszalinieRada Państwabrak danych
 01.12.1993sędzia Sądu Wojewódzkiego w KoszaliniePrezydent RPKRS
 20.11.1998sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 06.05.2005sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Prusinowski Piotr10.07.1998sędzia Sądu Rejonowego w OlsztyniePrezydent RPKRS
 31.03.2005sędzia Sądu Okręgowego w OlsztyniePrezydent RPKRS
 19.09.2013sędzia Sądu Apelacyjnego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 03.02.2016sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Puszkarski Zbigniew18.10.1984sędzia Sądu Rejonowego dla m.st Warszawy w WarszawieRada Państwabrak danych
 16.10.1987sędzia Sądu Wojewódzkiego w WarszawieRada Państwabrak danych
 24.09.1997sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 13.08.2010sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
​Przesławski Tomasz​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Rączka Krzysztof nie był sędzią sądów powszechnych  
 26.07.2016sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Redzik Adam nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
​Roch Adam​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Romańska Marta14.06.1993sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa - Podgórza w KrakowiePrezydent RPKRS
 17.10.1996sędzia Sądu Wojewódzkiego w KrakowiePrezydent RPKRS
 05.06.2003sędzia Sądu Apelacyjnego w KrakowiePrezydent RPKRS
 13.08.2010sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Sadowski Mirosław nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Siuchniński Andrzej09.03.1978sędzia Sądu Rejonowego w InowrocławiuRada Państwabrak danych
 29.07.1981sędzia Sądu Wojewódzkiego w BydgoszczyRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 06.03.1998sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Siwek Marek18.01.2001sędzia Sądu Rejonowego w LubliniePrezydent RPKRS
 29.02.2008sędzia Sądu Okręgowego w LubliniePrezydent RPKRS
 15.11.2017sędzia Sądu Apelacyjnego w LubliniePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Skoczkowska Barbara16.01.1986sędzia Sądu Rejonowego w GliwicachRada Państwabrak danych
 09.03.1995sędzia Sądu Wojewódzkiego w WarszawiePrezydent RPKRS
 27.08.2003sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 13.08.2010sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Spyt Romualda01.07.1988sędzia Sądu Rejonowego w GdańskuRada Państwabrak danych
 19.06.1996sędzia Sądu Wojewódzkiego w GdańskuPrezydent RPKRS
 07.09.1999sędzia Sądu Apelacyjnego w GdańskuPrezydent RPKRS
 05.03.2007sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Staryk Krzysztof1986sędzia Sądu Rejonowego w OlsztynieRada Państwabrak danych
 2001sędzia Sądu Okręgowego w OlsztyniePrezydent RPKRS
 19.07.2007sędzia Sądu Apelacyjnego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 03.08.2012sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Stefańska Ewa21.01.2001sędzia Sądu Rejonowego dla W-wy Mokotowa w WarszawiePrezydent RPKRS
 27.04.2006sędzia Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w WarszawiePrezydent RPKRS
 14.01.2010sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Stępka Andrzej10.07.1987sędzia Sądu Rejonowego w DębicyRada Państwabrak danych
 08.12.1995sędzia Sądu Wojewódzkiego w TarnowiePrezydent RPKRS
 16.02.2004sędzia Sądu Apelacyjnego w KrakowiePrezydent RPKRS
 26.02.2013sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Stępkowski Aleksander nie był sędzią sądów powszechnych  
 30.01.2019sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Strzelczyk Krzysztof29.07.1986sędzia Sądu Rejonowego w PłockuRada Państwabrak danych
 22.02.1991sędzia Sądu Wojewódzkiego w PłockuPrezydent RPKRS
 30.01.1995sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 05.03.2007sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Szanciło Tomasz04.10.2007sędzia Sądu Rejonowego dla m.st Warszawy w WarszawiePrezydent RPKRS
 05.02.2013sędzia Sądu Okręgowego w WarszawiePrezydent RPKRS
 05.04.2017sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Szczepaniec Maria nie była sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Szulc Maria21.05.1980sędzia Sądu Rejnowego w PłockuRada Państwabrak danych
 18.02.1988sędzia Sądu Wojewódzkiego w PłockuRada Państwabrak danych
 01.10.1990sędzia Sądu Apelacyjnego w WarszawiePrezydent RPKRS
 21.02.2012sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Świecki Dariusz01.12.1993sędzia Sądu Rejonowego w ŁodziPrezydent RPKRS
 14.05.1998sędzia Sądu Wojewódzkiego w ŁodziPrezydent RPKRS
 06.01.2005sędzia Sądu Apelacyjnego w ŁodziPrezydent RPKRS
 15.07.2008sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Tomczyk Andrzej12.01.1987sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w ŁodziRada Państwabrak danych
 14.08.2002    sędzia Sądu Najwyższego Izba Wojskowa; od 01.03.2018 Izba  KarnaPrezydent RPKRS
​Tomczyński Adam​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Trzaskowski Roman nie był sędzią sądów powszechnych  
 09.01.2017sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Tyczka-Rote Katarzyna11.1986Arbiter w Okręgowej Komisji  Arbitrażowej w Poznaniu a następnie sędzia Sądu Rejonowego w Poznaniu  
 06.11.1990sędzia Sądu Wojewódzkiego w PoznaniuPrezydent RPKRS
 03.11.1995sędzia Sądu Apelacyjnego w PoznaniuPrezydent RPKRS
 05.03.2007sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Wąsek-Wiaderek Małgorzata nie była sędzią sądów powszechnych  
 06.11.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Weitz Karol nie był sędzią sądów powszechnych  
 03.12.2014sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Wiak Krzysztof nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Widło Jacek18.12.1998sędzia Sądu Rejonowego w LubliniePrezydent RPKRS
 10.07.2013sędzia Sądu Okręgowego w LubliniePrezydent RPKRS
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Wildowicz Eugeniusz28.02.1985sędzia Sądu Rejonowego w SokółceRada Państwabrak danych
 22.04.1993sędzia Sądu Wojewódzkiego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 07.02.2000sędzia Sądu Apelacyjnego w BiałymstokuPrezydent RPKRS
 18.12.2009sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
Wiliński Paweł nie był sędzią sądów powszechnych  
 06.11.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
​Witkowski Ryszard​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Wróbel Andrzej nie był sędzią sądów powszechnych  
 01.12.1993sędzia Sądu Najwyższego - Izba Administracyjna, Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
 27.05.2011sędzia Trybunału KonstytucyjnegoSejm RP 
 24.01.2017sędzia Sądu Najwyższego - Izba Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPrezydent RPKRS
Wróbel Włodzimierz nie był sędzią sądów powszechnych  
 17.08.2011sędzia Sądu Najwyższego - Izba KarnaPrezydent RPKRS
​Wygoda Jacek​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
​Wytrykowski Konrad​01.02.2007​sędzia Sądu Rejonowego w LegnicyPrezydent RPKRS
​23.03.2017​sędzia Sądu Okręgowego  w LegnicyPrezydent RP​brak danych
​19.12.2017​prezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu​Minister Sprawiedliwości​brak danych
​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Zaradkiewicz Kamil nie był sędzią sądów powszechnych
 
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
Zawistowski Dariusz01.05.1987sędzia Sądu Rejonowego w JaworzeRada Państwabrak danych
 07.01.1992sędzia Sądu Wojewódzkiego w LegnicyPrezydent RPKRS
 25.06.1997sędzia Sądu Apelacyjnego we WrocławiuPrezydent RPKRS
 30.11.2005sędzia Sądu Najwyższego - Izba CywilnaPrezydent RPKRS
​Zubert Paweł​19.09.2018​sędzia Sądu Najwyższego Izba DyscyplinarnaPrezydent RPKRS
Żmij Grzegorz nie był sędzią sądów powszechnych  
 10.10.2018sędzia Sądu Najwyższego - Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw PublicznychPrezydent RPKRS
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Najwyższy
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Szmurło Mariusz (msz)
Czas udostępnienia informacji w BIP:
17 marca 2020 r., godz. 12:50
Przejdź do początku