Organy i jednostki organizacyjne

Sekretariat Prezesa

Małgorzata Gierczak

tel. (22) 530-84-14

Kierownik Sekretariatu Izby

Danuta Pawińska

tel. (22) 530-84-15, fax (22) 530-90-36.​

e-mail: sn@sn.pl​

Wydział I

Wydział zagadnień prawnych

Przewodniczący Wydziału

Dariusz Świecki, sędzia Sądu Najwyższego

Kierownik Sekretariatu Wydziału

Joanna Sałachewicz

tel. (22) 530-83-95

Wydział II

Wydział dla spraw z kasacji, z okręgów Sądów Apelacyjnych w Łodzi i Warszawie.

Przewodniczący Wydziału

Waldemar Płóciennik, sędzia Sądu Najwyższego

Kierownik Sekretariatu Wydziału

​Helena Niewiadomska

tel. (22) 530-84-21

Wydział III

Wydział dla spraw z kasacji z okręgów Sądów Apelacyjnych w Białymstoku, Gdańsku i Lublinie.

Przewodniczący Wydziału

Tomasz Artymiuk, sędzia Sądu Najwyższego

Kierownik Sekretariatu Wydziału

Alicja Piśkiewicz

tel. (22) 530-83-93

Wydział IV

Wydział dla spraw z kasacji z okręgów Sądów Apelacyjnych w Katowicach, Krakowie i Rzeszowie.

Przewodniczący Wydziału

Wiesław Kozielewicz, sędzia Sądu Najwyższego

Kierownik Sekretariatu Wydziału

Anna Kowal

tel. (22) 530-83-83

Wydział V

Wydział dla spraw z kasacji z okręgów Sądów Apelacyjnych w Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu.

Przewodniczący Wydziału

Jarosław Matras, sędzia Sądu Najwyższego

Kierownik Sekretariatu Wydziału

Ewa Oziębła

tel. (22) 530-83-81

Wydział VI

Wydział do spraw dyscyplinarnych sędziów oraz skarg na przewlekłość postępowania.

Przewodniczący Wydziału

Andrzej Siuchniński, sędzia Sądu Najwyższego

Kierownik Sekretariatu Wydziału

Gizelda Kołodziejska

tel. (22) 530-82-37

Sędziowie

  • Tomasz Artymiuk
  • Krzysztof Cesarz
  • Małgorzata Gierszon
  • Henryk Gradzik
  • Jerzy Grubba
  • dr Dariusz Kala
  • dr Przemysław Kalinowski
  • Kazimierz Klugiewicz
  • Wiesław Kozielewicz
  • Michał Laskowski
  • Rafał Malarski
  • Jarosław Matras
  • Piotr Mirek
  • Waldemar Płóciennik
  • Zbigniew Puszkarski
  • Andrzej Ryński
  • Dorota Rysińska
  • Roman Sądej
  • Andrzej Siuchniński
  • Barbara Skoczkowska
  • Andrzej Stępka
  • Józef Szewczyk
  • dr hab. Dariusz Świecki, prof. UŁ
  • Eugeniusz Wildowicz
  • prof. dr hab. Włodzimierz Wróbel
  • Stanisław Zabłocki
Przejdź do początku