Wydarzenia

XXII Zjazd Katedr i Zakładów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

17 maja 2019 r.

​W dniach 17-18 maja na Uniwersytecie Warszawskim odbywa się XXII Zjazd Katedr i Zakładów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Tematem przewodnim Zjazdu jest "Zatrudnienie w epoce postindustrialnej". Sesję plenarną prowadziła prof. Małgorzata Gersdorf, Pierwszy Prezes SN.

Zjazd ma na celu spotkanie przedstawicieli nauki prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na cyklicznie odbywającej się konferencji o najważniejszych problemach w nauce prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i rynku pracy. Temat przewodni Zjazdu to wyłaniające się z resztek epoki industrialnej, nowe stosunki zatrudnienia i towarzyszące im zagadnienia, które nie miały statusu centralnych, a zyskują na znaczeniu.

W konferencji udział biorą: Pierwszy Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf, SSN Krzysztof Rączka, SSN Piotr Prusinowski, a także Członkowie Biura Studiów i Analiz SN oraz asystenci sędziów SN.

Organizatorem Zjazdu jest Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Katedra Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania, Zakład Społeczno-Prawnych Problemów Zatrudnienia.

Więcej informacji i pełny program Zjazdu znajduje się na stronie organizatora.


Podmiot udostępniający informację:
Sąd Najwyższy
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Raczkowska Agata
Czas udostępnienia informacji w BIP:
17 maja 2019 r., godz. 15:43
Przejdź do początku