W dniach 22-23 czerwca 2026 r. w Skopje odbyła się XVI Konferencja Prezesów Sądów Najwyższych krajów Europy środkowo-wschodniej. W Konferencji uczestniczył Zbigniew Kapiński, Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego oraz dr hab. Antoni Bojańczyk, sędzia Sądu Najwyższego.